Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Kredyty Klejnoty

 

0

 

1 ALEKSANDER FREDRO PAN GELDHAB KOMEDIA W TRZECH AKTACH PAN GELDHAB Pyszny nądzka,kiedy spanoszeje. AND.MAX.FREDRO OSOBY P a n G e l d h a b F l o r a,córka jego K s i ą ż ę R o d o s ł a w L u b o m i r,rotmistrz M a j o r,przyjaciel Lubomira L i s i e w i c z,przyjaciel Księcia K o n t o,intendent Księcia P i ó r k o K o m i s a n t K r a w i e c K a m e r d y n e r L o k a j Scena w Warszawie,w domu pana Geldhaba. AKT PIERWSZY Teatr wystawia pokój w domu pana Geldhaba.Na przodzie po prawej stronie stolik z książkami i krzesło,po lewej kanapa;w głębi dwoje drzwi:jedne,którymi wchodzą,drugie,otwarte,dają widzieć dalsze pokoje.Drzwi na prawo i na lewo. SCENA PIERWSZA P a n G e l d h a b,K o m i s a n t,K r a w i e c,T a p i c e r, K u p c z y k i,K a m e r d y n e r y,L o k a j e. G e l d h a b w szlafroku,papiery w ręku,zdaje się być bardzo zatrudnionym.

 

0
Szklarska noclegi Suknie